Minu nimi on Daisi, olen ema, doula, imetamisnõustaja ja beebiootuspidude juhendaja.

Emaks saamine on minu jaoks olnud pikk teekond täis kaotusi ja võite. Täna olen ma kahe imelise lapse ema, kes on avanud mulle väravad piiritu armastuse salaaeda ja näidanud, kui palju suudab üks naine tegelikult kanda, kui ta on hoitud ja armastatud. Nüüd mõistan, et kõik, mida olen elus kogenud, on toonud mind samm sammu haaval lähemale minu tõelisele olemusele, naisele, kelle missiooniks on turvatunde loomine ja toetuse pakkumine.

Mind on alati köitnud naiselikud teemad ja lummanud piiritu jõud, mis naistes peitub.

See on motiveerinud mind jagama oma teadmisi artiklite ja loengute vormis juba 2002. aastast. Olen omandanud doula ja imetamisnõustaja eriala Põlistarkuste ja rahvaravi koolis ja võtnud osa erinevatest täiendkoolitustest.

2022 Vaimse tervise hoidmine ja taastamine muusika ja helide abil (Koolitaja M. Vou)
2021/2022 Lastemassaaži algkursus (Koolitaja M. Must)
2021 Lapsevanemlusprogramm Imelised Aastad (Koolitajad I. Bachaus, M. Bergström)
2021 Kuidas aidata ema ja last sagedamini ettetulevates keerulistes olukordades (Koolitajad R. Raukas, Ü. Lember, M. Põldma jt)
2020 2–3-aastaste laste rinnast võõrutamine (Koolitaja Ü. Lember)
2020 Imiku lisatoitmine (Koolitaja R. Raukas)
2020 Kinesioteipimine (Koolitaja L. Toots)
2019-2020 Doula, pere- ja sünnitoetaja, Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool (Koolitajad K. Mikko, I. Kaoküla, E. Piirimäe, K. Lillestik, Ü. Lember, R. Verlin)
2019-2020 UNICEF materjalidel põhinev imetamisnõustajate koolitus (Koolitajad Ü. Lember, R. Verlin)
2015 Teraapiline loovkirjutamine (Koolitaja T. Kõnnussaar)
2012 Kristalliteraapia (Koolitaja E. Veismann)

Kuulun Eesti Sünnitoetajate Ühendusse ja Sünni ja Imetamise Eesti Tugiühingu juhatusse (SIET).

Soovin, et iga naine tunneks end toetatuna. 

Naiselik tarkus ja eneseusaldus saavad parimal moel avalduda, kui naine on toetatud ja tunneb end turvaliselt. Beebi sünd on imeline ja ainulaadne sündmus, mille tulemusel ei sünni ainult beebi, vaid sünnivad ka ema, isa ja uus pere. Ilus sünnikogemus ja esimesed kuud väljaspool kõhtu ehk neljas trimester on aluseks tervele lapsele, terve laps tervele ühiskonnale.

Armas tulevane ema, olesel teekonnal vaid loetud arv kordi.

Sa ei saa muuta asju tagantjärgi, kuid saad otsustada just praegu, et oled väärt võtma vastu südamest tulevat professionaalset toetust ja abi, nii enda kui kogu oma pere hüvanguks. Minu pakutav toetus on alati ainulaadne, lähtudes Sinu isiksusest, tahtest ja soovidest.

 

 

Scroll to Top